LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS MINĖJIMAS
2008 m. kovo 7 d. Lietuvos ambasadoje Estijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos - Kovo 11-osios minėjimas, surengtas kartu su Estijos lietuvių bendruomene. Minėjime dalyvavo daugiau nei 50 Estijoje gyvenančių lietuvių ir jų šeimų narių, taip pat Estijos Tautinių mažumų sąjungos viceprezidentas Timur Saifulin, Švedijos švietimo centro Estijoje, Rytų Estijos, Estijos vokiečių, Estijos žydų, Estijos latvių ir Estijos moldavų draugijų vadovai ir atstovai.Šventinio minėjimo metu susirinkusius Estijos lietuvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Estijoje Juozas Bernatonis, Estijos lietuvių draugijos pirmininkė Rasa Cecilja Unt, buvo perskaityti Lietuvos tautinių mažumų ir išeivijos departamento generalinio direktoriaus Antano Petrausko ir Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Degutienės sveikinimai.Minėjimo metu Estijos lietuvių bendruomenės narei Marijai Aleknavičienei buvo suteiktas Estijos lietuvių bendruomenės garbės narės vardas. Renginyje koncertavo Estijos muzikantai Enrik Visla ir Jaagup Kippar.
2008 m. kovo 7 d. Lietuvos ambasadoje Estijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos - Kovo 11-osios minėjimas, surengtas kartu su Estijos lietuvių bendruomene.
Minėjime dalyvavo daugiau nei 50 Estijoje gyvenančių lietuvių ir jų šeimų narių, taip pat Estijos Tautinių mažumų sąjungos viceprezidentas Timur Saifulin, Švedijos švietimo centro Estijoje, Rytų Estijos, Estijos vokiečių, Estijos žydų, Estijos latvių ir Estijos moldavų draugijų vadovai ir atstovai.
Šventinio minėjimo metu susirinkusius Estijos lietuvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Estijoje Juozas Bernatonis, Estijos lietuvių draugijos pirmininkė Rasa Cecilja Unt, buvo perskaityti Lietuvos tautinių mažumų ir išeivijos departamento generalinio direktoriaus Antano Petrausko ir Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Degutienės sveikinimai.
Minėjimo metu Estijos lietuvių bendruomenės narei Marijai Aleknavičienei buvo suteiktas Estijos lietuvių bendruomenės garbės narės vardas. Renginyje koncertavo Estijos muzikantai Enrik Visla ir Jaagup Kippar.
