Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
rinkejo_puslapis_melynas_tekstas_apacioje300x600.png

Visi rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje paštu arba atvykę asmeniškai į Lietuvos diplomatines atstovybes, jau gali registruotis VRK administruojamame portale www.rinkejopuslapis.lt.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Estijoje »
BV ministrai.jpg

Lapkričio 24 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis 29-ojoje Baltijos Taryboje teigė, kad Ukrainos pergalė – egzistencinis klausimas ne tik Baltijos valstybėms, bet ir Vakarams, o parama kovojančiai Ukrainai turi būtu svarbiausias prioritetas artimiausiu laikotarpiu.  

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
BA posėdis.jpg

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, sakydama kalbą 42-oje Baltijos Asamblėjos sesijoje Taline, pastebėjo, kad Baltijos valstybėms šiuo metu nieko negali būti svarbiau nei regiono saugumas, be kurio jų ateitis tiesiog neįmanoma. Taip pat pabrėžė, kad Baltijos Asamblėja turi kovoti, jog būtų visiškai nutraukta priklausomybė nuo Rusijos.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Vilnius700_Tartu1.jpg

Rugsėjo 22 d. Tartu universiteto Pasaulio kalbų ir kultūrų institute atidaryta fotografijų paroda, skirta Vilniaus 700 metų jubiliejui.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Šimonytė Scholz.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė gegužės 29 d. Taline (Estija) susitiko su Vokietijos Kancleriu Olafu Scholzu ir Estijos bei Latvijos Ministrais Pirmininkais Kaja Kallas ir Krišjaniu Kariniu. Susitikime aptarti saugumo ir bendradarbiavimo gynybos srityje klausimai, parama Ukrainai ir Rusijos tarptautinės atsakomybės siekio įgyvendinimas, pasirengimas NATO viršūnių susitikimui Vilniuje, bendradarbiavimas energetikos srityje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Eesmaa.jpg

Gegužės 18 d. Lietuvos ambasadorė Estijoje Raimonda Murmokaitė lankėsi Riigikogu, kur susitiko su Estijos ir Lietuvos parlamentinės grupės pirmininku Enn Eesmaa.

Užsienio politika ir diplomatija »
Šimonytė L.Meri.jpg

Tvari, ilgalaikė taika Europoje ir saugumas įmanomi tik tuomet, jei Ukraina nugalės kare, o kaltieji, įskaitant Rusijos vadovus, turės atsakyti už agresijos nusikaltimą ir karo nusikaltimus, sakė Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė gegužės 12 d. Taline (Estija) vykusioje tarptautinėje Lennart Meri konferencijoje. 

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Kreivys EE.jpg

Gegužės 12 d. energetikos ministras Dainius Kreivys Ministrės Pirmininkės delegacijos sudėtyje dalyvavo Taline, Estijoje, vykusiame bendrame Baltijos šalių Ministrų Pirmininkų ir už energetikos politiką atsakingų Baltijos šalių ministrų susitikime bei pirmojo sinchroninio kompensatoriaus Estijoje atidarymo ceremonijoje. 

Ekonominiai santykiai »
Šimonytė Talinas.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė gegužės 12 d. Taline, Estijoje, dalyvavo Baltijos Ministrų Tarybos formato Ministrų Pirmininkų susitikime su Estijos ir Latvijos Vyriausybių vadovais Kaja Kallas ir Krišjaniu Kariniu, o taip pat visų trijų Baltijos valstybių energetikos ministrais.

Užsienio politika ir diplomatija »
SITS9510.jpg

Lietuvos ekspertų komanda balandžio 18-21 dienomis dalyvauja didžiausiose pasaulyje kibernetinės gynybos pratybose „Locked Shields 2023“.

NATO ir tarptautinis saugumas »
Landsbergis-Tsahkna.jpg

Balandžio 19 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis po susitikimo su naujuoju Estijos užsienio reikalų ministru Margus Tsakhna teigė, kad abi šalys nuolat ragina sąjungininkes toliau didinti tempą teikiant pagalbą Ukrainai bei siekia, kad NATO viršūnių susitikimo Vilniuje metu būtų pademonstruota apčiuopiama pažanga, Ukrainai artėjant narystės šioje organizacijoje link.

Užsienio politika ir diplomatija »
Suur Gildi 1.jpg

Balandžio 15 d. Lietuvos ambasada Estijoje ir Estijos lietuvių bendruomenė (ELB) surengė Vilniaus 700-ajam jubiliejui skirtą minėjimą.

Lietuviai Estijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
2023-03-11_2.jpg

Kovo 11 d. Lietuvos ambasadoje Estijoje surengtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas.

Lietuviai Estijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha