Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Vilniuje lankysis Slovėnijos užsienio reikalų ministras

Sukurta 2020.10.21 / Atnaujinta 2020.10.21 15:26

Spalio 22 dieną ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiks su Slovėnijos užsienio reikalų ministru Anže Logaru, kuris į Lietuvą atvyks su darbo vizitu prieš tai apsilankęs Estijoje ir Latvijoje.

Susitikimo metu ministrai aptars dvišalius santykius, padėtį Baltarusijoje ir Ukrainoje, santykius su Rusija, saugumo situaciją Rytų kaimynystėje, Slovėnijos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai 2021 metų antrame pusmetyje prioritetus, ES plėtros procesą Vakarų Balkanuose bei kitus aktualius ES darbotvarkės klausimus.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Kovo 29 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Slovėnijos ambasadore Lietuvai Božena Forštnarič-Boroje. Susitikimo metu aptartos dvišalių santykių perspektyvos, Covid-19 pandemijos abiejose šalyse ir Europos Sąjungoje (ES) situacija, padėtis Baltarusijoje, Rusijoje, abiejų šalių ir ES santykiai su Kinija 17+1 formato kontekste, situacija dėl Astravo atominės elektrinės, aptartos Trijų jūrų iniciatyvos vystymosi perspektyvos.

Dvišaliai santykiai »
DSC_2169.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius spalio 22 dieną Vilniuje susitiko su Slovėnijos užsienio reikalų ministru Anže Logaru, kuris į Lietuvą atvyko su darbo vizitu prieš tai apsilankęs Estijoje ir Latvijoje.

Dvišaliai santykiai »