Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministro G. Landsbergio kabinetui vadovaus diplomatas Simonas Šatūnas

Sukurta 2023.03.08 / Atnaujinta 2023.03.08 16:04
    Užsienio reikalų ministro G. Landsbergio kabinetui vadovaus diplomatas Simonas Šatūnas

    Užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio kabineto vadovu nuo kovo 8 dienos tampa Simonas Šatūnas. 

    „Džiaugiuosi, kad S. Šatūnas sugrįžo į Lietuvos diplomatinę tarnybą ir prisijungė prie komandos. S. Šatūnas yra labai patyręs diplomatas, puikiai išmanantis ne tik Europos Sąjungos (ES) politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimus, bet ir daugelį kitų politikos sričių, ypač energetikos bei prekybos politiką, turi įvairiapusią tarpinstitucinio koordinavimo bei vadovavimo didelėms komandoms patirtį”, – teigė Lietuvos diplomatijos vadovas G. Landsbergis.

    Ministras G. Landsbergis taip pat dėkoja iki šiol ministro kabineto vadovo pareigas ėjusiam ambasadoriui Algimantui Rimkūnui. A. Rimkūnas toliau tęsia darbą ministro komandoje, jis koordinuos 2024 metų referendumo dėl dvigubos pilietybės ir rinkimų organizavimo klausimus tarp Lietuvos atsakingų institucijų ir diplomatinių atstovybių.

    S. Šatūnas iki šiol vadovavo Lietuvos eurokomisaro Virginijaus Sinkevičiaus kabinetui Europos Komisijoje. Diplomatas nuo 2019 metų dirbo Briuselyje Lietuvos nuolatinio atstovo ES pavaduotoju, vėliau tapo Laikinuoju nuolatiniu atstovu ES ir COREPER2 atstovu.