Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Susitikime su aukšto rango JAV Valstybės departamento atstovu aptarti regioninio saugumo klausimai

Sukurta 2018.08.20 / Atnaujinta 2018.08.20 16:28
   Susitikime su aukšto rango JAV Valstybės departamento atstovu aptarti regioninio saugumo klausimai
   Susitikime su aukšto rango JAV Valstybės departamento atstovu aptarti regioninio saugumo klausimai

   Rugpjūčio 20 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su JAV valstybės sekretoriaus padėjėjo pavaduotoju Michael J. Murphiu.

   Susitikimo metu buvo aptarti regioninio saugumo iššūkiai, liepos mėnesį Briuselyje vykusio NATO Vadovų susitikimo rezultatai, sutarta daugiau dėmesio skirti energetinio saugumo stiprinimui, pabrėžtas pirmaujantis Lietuvos vaidmuo įgyvendinant energetikos šaltinių diversifikaciją. Viceministras padėkojo už tvirtą JAV poziciją dėl sankcijų savo įsipareigojimus nuolat pažeidinėjančiai Rusijai, taip pat dujotiekio Nord Stream 2 klausimu.

   Tai – pirmasis Michael J.Murphio vizitas Baltijos šalyse. JAV Valstybės sekretoriaus padėjėjo pavaduotoju, atsakingu už Europos ir Eurazijos klausimus, jis buvo paskirtas 2018 metų birželio mėnesį.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1.jpg

   Liepos 17-18 dienomis Vašingtone, JAV, vyko antrus metus iš eilės rengiamas ministrų lygio susitikimas religijų laisvės klausimais, kuriame Lietuvai atstovavo ambasadorė ypatingiems pavedimams Loreta  Zakarevičienė ir Lietuvos ambasados Vašingtone diplomatai.

   Daugiašaliai santykiai »
   42795554964_4f5879fbc4_k.jpg

   Liepos 18 dieną, ketvirtadienį, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į Vašingtono aikštėje Vilniuje vyksiantį istorinės Sumner Welles deklaracijos minėjimą. Užsienio reikalų ministerijos ir JAV ambasados organizuojama šventė skirta padėkoti mūsų NATO sąjungininkei JAV už Baltijos šalių okupacijos nepripažinimą.

   Naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

   Liepos 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius 110-ies metų jubiliejaus proga pasveikino laikraščio „Draugas“ leidėjus ir skaitytojus.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Užsienio lietuviai »

   Liepos 8–12 dienomis Vilniuje vyks tradicinis Užsienio reikalų ministerijos organizuojamas Lietuvos diplomatinių atstovybių, konsulinių įstaigų ir atstovybių prie tarptautinių organizacijų vadovų metinis susitikimas, kuriame didelis dėmesys bus skiriamas regioniniams saugumo iššūkiams ir ekonominei diplomatijai.

   Ministerijos naujienos »
   JAV2.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Jungtinių Amerikos Valstijų valstybės sekretorių Mike‘ą Pompeo ir visus šalies žmones Nepriklausomybės dienos proga.

   Dvišaliai santykiai »
   IMG_4580.JPG

   Birželio 28 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su darbą Lietuvoje baigiančia Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadore Anne Hall.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

   Naujienlaiškio prenumerata