Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius pasveikino Jungtinius Arabų Emyratus Nacionalinės dienos proga

Sukurta 2017.12.02 / Atnaujinta 2017.12.02 10:22
  L. Linkevičius pasveikino Jungtinius Arabų Emyratus Nacionalinės dienos proga

  Gruodžio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Jungtinių Arabų Emyratų (JAE)  užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Abdullah bin Zayed Al Nahyaną JAE Nacionalinės dienos proga. Laiške ministras L. Linkevičius išreiškė siekį puoselėti abiem pusėms naudingą Lietuvos ir JAE dvišalį bendradarbiavimą.

  Ministro laiške taip pat džiaugiamasi vis intensyvėjančiais Lietuvos ir JAE santykiais - liepos mėnesį, jau trečią kartą Lietuvoje lankėsi JAE užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministras, vizito metu buvo pasirašytas JAE ir Lietuvos supratimo memorandumas dėl vairuotojo pažymėjimų abipusio pripažinimo ir keitimo, o lapkričio pradžioje Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vizito į JAE metu, susitiko su Dubajaus ir Abu Dabio Emyratų vadovais bei atidarė Lietuvos – JAE verslo forumą.

  Nacionalinė Jungtinių Arabų Emyratų diena švenčiama gruodžio 2-ąją dieną, pažymint 1971-aiais įvykusį šešių emyratų susijungimą, suformuojant šiandien egzistuojančią valstybę.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  82258_bd2c8c3c825b60c79005a8771387fff2.jpg

  Lietuvos Prezidentės delegacijoje Jungtinėse Arabų Emyratuose besilankantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius  su Jungtinių Arabų Emyratų ekonomikos ministru Sultanas Bin Saeed Al Mansoori pasirašė Susitarimą dėl Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų ekonominio ir techninio bendradarbiavimo.

  Dvišaliai santykiai »
  35723541441_6588b76981_k.jpg

  Lietuvoje liepos 11 dieną viešėjo Jungtinių Arabų Emyratų užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministras šeichas Abdullah Bin Zayed Al Nahyan. Jis susitiko su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite, užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi ir vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu.

  Dvišaliai santykiai »

  Lietuvoje liepos 11 dieną viešės Jungtinių Arabų Emyratų užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministras šeichas Abdullah Bin Zayed Al Nahyan. Jis susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata